גרפיקה למעצבים מתחילים ומתקדמים- רקעים, מברשות לפוטושופ, טקסטורות, עיצובים מוכנים, מברשות ופלאגים לפוטושופ, צורות וקטוריות, מברשות וקטור, פונטים, טפטים, איורים ועיצובי דפוס חופשיים להורדה

טיפים ונקודות חשובות בעיצוב כרטיס ביקור

כרטיסי ביקור מעוצבים

כרטיסי ביקור מעוצבים

לכרטיסי ביקור יש משמעות רבה וערך רב ביצירת התדמית הנכונה לך ולחברתך. כרטיסי ביקור משפיעים באופן ישיר על הרושם שאתה והעסק שלך מותירים בעיני הלקוח הפוטנציאלי. כרטיסי ביקור יוצרים את הרושם הראשוני שהוא מרכיב חשוב ומכריע ביצירת התדמית הנכונה.

צבעים בכרטיסי ביקור

צריך לשים דגש על בחירת צבעים נכונים וההשלכות שלהם. תחילה, חשוב אם המסר המועבר מהצבע הנבחר הוא המסר אותו אכן תרצה להעביר ברושם ראשוני וחטוף. שימוש נכון בצבע או גוון של כרטיסי ביקור עשוי לעזור בבניית מותג והעברת הרושם הנכון.

כרטיסי ביקור מקוריים

כרטיסי ביקור מרשימים, מקוריים, קריאים ובולטים, אך לא יותר מדי בולטים במידה כזו שייווצר הרושם ההפוך, רושם מרתיע המשדר צעקנות וחוסר טעם. בהיבט התכני, על כרטיסי ביקור להיות ממוקדים ויעילים אופטימלית. על העיצוב להיות מושך, מקורי ומעניין; עיצוב המשאיר את המתבונן מסוקרן ומעוניין.

כרטיסי ביקור הם השגרירים שלכם

הם השגרירים שלכם לאחר תום מפגש עם אנשי עסקים ויזמים, לכן לפני שנשלח את כרטיסי הביקור שלנו להדפסה כדאי שנוודא שהם אכן מייצגים אותנו ואת החברה בכבוד.

גודל הכרטיסים

כרטיסי ביקור צריכים להיות קומפקטיים וזאת על מנת שיכנסו בנוחות לארנקו של המקבל. הגודל הסטנדרטי לכרטיסי ביקור הוא 5X 9 ס"מ; יש להימנע מלהדפיס כרטיסי ביקור גדולים יותר הנתקעים או נכנסים כשהם מקופלים לארנק, או להפך, כרטיסי ביקור קטנים יותר שיש קושי להוציאם מהארנק

כרטיסי ביקור בעלי 2 צבעים דומיננטיים

כרטיסי ביקור בעלי 2 צבעים דומיננטיים

10 טיפים לעיצוב כרטיס ביקור

• חשוב שכתובת העסק בכרטיסי ביקור יהיו עדכניים, במקרה של שינוי כתובת לא לרשום על כרטיס הביקור כתובת חדשה ולמחוק את הישנה. עליך להדפיס כרטיסי ביקור חדשים!

• גם אם אתה יכול להפיק כרטיסי ביקור בבית באמצעות מדפסת הזרקת דיו, כדאי שכרטיסי הביקור שלך יודפסו במקצועיות על ידי בית דפוס. כרטיס הביקור שלך הוא הרושם הראשון וקובע את הסיכויים שלך לפוטנציאל העסקה, כי כרטיס ביקור איכותי משדר על איכויות העסק.

• הימנע משימוש בעיצוב באנלי כמו ללוגו העסק שלך. לוגו מביא אמינות והמודעות לעסק, אז לפני שאתה משקיע בכרטיס ביקור עשה עבור העסק שלך לוגו מקצועי.

• להקים אתר אינטרנט ולהשתמש בכתובת האתר על ה כרטיס ביקור שלך. אם אין לך אתר אינטרנט, אנשים ישימו לב להיעדר כתובת אינטרנט על כרטיסי הביקור שלך, תלוי בעסק שאתה עוסק, זה עלול לגרום לך לאבד אמינות אצל לקוחות.

• הקפד על כרטיסי ברורים. אל תשתמש ביותר מדי גופנים או לנסות לדחוס  מידע על כרטיסי הביקור. נסה להשתמש בפריסה נעימה ולוודא כי המסר העיקרי שלך אינו הולך לאיבוד.

• אם אתם גרים בישראל, גודל כרטיס ביקור סטנדרטי הוא 9*5. משהו גדול לא ייכנס לארנק וכרטיס הביקור שלך עלול בסופו של דבר להגיע לפח. כרטיסי ביקור באירופה נוטים להיות גדולים יותר, אך כך גם הארנקים.

ניתן לחשוב על גדלים יצירתיים יותר כמו 5 ס"מ על 5 ס"מ, כך יוצא כרטיס ביקור מרובע וקטן. כמובן, שלא לשכוח את הקווים המנחים הבסיסיים לעיצוב לדפוס – לשמור על צפיפו פיקסלים גבוהה גם כשמדובר בעיצוב כרטיס ביקור קטן – לפחות 300DPI. השארת בליד לחיתוך לפי בקשת בית הדפוס וכו'.

• ודא כי כרטיסי הביקור שלך משקף את העסק שלך. אם אתה אמן או מעצב גרפי, זה בסדר להשתמש בצבעים אופנתיים וגופנים יחודיים. אם אתה בנקאי,עורך דין וכד' פריסה של צבעים כגון כחול או אפור עובדים טוב יותר.

• כרטיסי הביקור שלך הם חלק בלתי נפרד של המותג שלך או הזהות תאגידית שלך. יש לעקוב אחר רמת גרפיקה כמו שאר החומר המשרדי שלך (נייר, חוברות, מכתבים, וכו ').

כרטיסי ביקור בעלי מחשבה וסגנון• מצאו דרך לעשות את כרטיסי הביקור שלכם בולטים. ראיתי כרטיסי ביקור עם הפינות חתך מעוגלות, או עם מרקם מעניין של נייר, כל מה שהופך את כרטיס הביקור שלך לייחודי ומושך עניין. אחד הטובים ביותר שראיתי הוא מחברה לעיצוב פנים, שהשתמשו בהולוגרמה להראות חדר לפני ואחרי, משהוא מדהים.

• בכתיבת גופנים על כרטיסי ביקור וודא שהם קלים לקריאה: השתמש בחדות גבוהה בין הרקע לגופנים. רקע בהיר עם גופן כהה עובד טוב יותר.

צוות האתר ממליץ לכם לבדוק חברות שונות להדפסת כרטיסי ביקור, המתעסקות בנושא וותיקות בו, על מנת שהעיצוב שלכם יצא באיכות מעולה וימלא את רצונותיכם, שאיפותיכם ואת האפיון של החברה שלכם בצורה הטובה ביותר, ללא פשרות.

בקרוב נעלה מאמר חדש בנושא עיצוב הזמנות לאירועים, לרבות עיצוב הזמנות לחתונה.

6 תגובות

 1. 1

  אפרת ורדי

  מעניין ביותר
  תודה רבה

 2. 2

  אביתר

  מעניין ומועיל ביותר
  תודה רבה , אשמח לעוד מאמרים

 3. 3

  איתי

  תודה רבה!
  עזרת לי מאוד.. אני בדיוק בתהליכי פתיחה של עסק חדש ואני די מחפש את זה..
  בקיצור תודה!!!!

 4. 4

  גוף ראשון

  תודה רבה, מאמר ממש מועיל

 5. 5

  שלום

  תודה.
  מאד מאד שימושי.

 6. 6

  לאה

  הלכתי לחפש בגוגל גודל של כרטיס ביקור' ולא האמנתי שאני יקבל על הדרך גם כמה טיפים מועילים,
  תודה רבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *